Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Добровеличківці презентували спецкурс «Основи податкових знань»

В Добровеличківці презентували спецкурс «Основи податкових знань»

Цього тижня  відбулася презентація керівникам    загальноосвітніх    шкіл    Добровеличківського району нового навчального предмету – «Основи податкових знань». Презентував підручник  заступник начальника-начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській  області Едуард Коротєєв.

Спілкуючись з  педагогами, Едуард Михайлович зазначив, що цього року Міністерство освіти та Міндоходів видало спільний навчальний підручник «Основи податкових знань», за допомогою якого школярі отримають базові знання про те, що таке оподаткування, які є податки в Україні та як їх платити.

«Перший розділ спецкурсу включає історію розвитку системи оподаткування в Україні та її основні сучасні напрями. Другий і третій – відомості про податкову політику і механізм оподаткування, а також принципи податкового законодавства і функціонування всієї фіскальної системи. Четвертий розділ допоможе школярам освоїти їх права та обов’язки як повноцінних учасників податкових правовідносин», - зазначив Е.Коротєєв.

Підручник містить багато практичних завдань. Наприклад, діти зможуть самостійно обчислити суму ПДВ, що сплачується при покупці товару, чи прорахувати суму видатків і доходів Державного бюджету, що дасть їм розуміння про принципи формування головного кошторису країни.

Наприкінці презентації підручника  заступник начальника податкової інспекції запевнив, що новий предмет допоможе сформувати в Україні покоління, яке у майбутньому чесно ставитиметься до cплати податків та запропонував провести для учнів 9-х класів Добровеличківського району відкриті уроки  з навчального предмету – «Основи податкових знань» як в приміщенні податкової так і в школах  району.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ