Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Надходження екологічного податку

Надходження екологічного податку

10 місяців 2013 року платники, які перебувають на обліку в Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ, сплатили 196,0 тис. грн. екологічного податку. Зокрема до Державного бюджету надійшло 103,9 тис. грн., до місцевих – 92,1 тис. гривень. Всього платників цього податку в районі налічується 66.

Нагадаємо, що з 1 вересня поточного року набрав чинності Закон України від 04.07.2013 р. №422 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм». У зв’язку з цим коло платників екологічного податку розширилося за рахунок осіб, які здійснюють ввезення, виробництво та придбання транспортних засобів та кузовів до них, які в подальшому підлягають утилізації.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ