Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Проведено семінар для платників податків Добровеличківського району

Проведено семінар для платників податків Добровеличківського району

Проведено семінар для платників податків Добровеличківського районуПід час спілкування фахівці Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області ознайомили присутніх із новими змінами, внесеними до Податкового кодексу України Законом України від 24.10.2013 року №657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків і вдосконалення деяких положень». Зміни, передбачені цим Законом, почнуть діяти з 1 січня 2014 року.

Під час заходу слухачам розповіли про порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності, особливості перебування на загальній та спрощеній системах оподаткування суб’єктів господарської діяльності – фізичних осіб, єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахування заробітної плати найманим працівникам та відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства, переваги подання звітності в електронному вигляді та порядок отримання ключів електронно-цифрового підпису в Центрах сертифікації ключів, які працюють при ДПІ Міндоходів.

В ході проведення семінару платникам було презентовано брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів», розроблену фахівцями Міністерства. Податківці звернули увагу присутніх, що завдяки такій тематичній брошурі платники зможуть більш детально ознайомитись з своїми правами та вибудовувати партнерські відносини з органами Міндоходів. Знання своїх прав та обов’язків дозволить впевнено діяти як представникам бізнесу, так і контролюючим органам.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ