Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » За 10 місяців 2013 року платниками податків Добровеличківщини сплачено 3,4 млн.грн ПДВ

На обліку в Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській  області зареєстровано 94 платники податку на додану вартість, з них 85 юридичних осіб та 9 фізичних осіб-підприємців.

За десять місяців поточного року платниками ПДВ сплачено до бюджету 3,4 млн. гривень, що на 1,1 млн. грн., або на 44,4% більше відповідного періоду минулого року.

Кількість платників ПДВ в районі зростає. У цьому році Свідоцтво платника ПДВ одержали 6 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 4 юридичні особи та 2 фізичних осіб-підприємців.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ