Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Діалог за «круглим столом» у Добровеличківській податковій

Діалог за «круглим столом» у Добровеличківській податковій

Діалог за «круглим столом» у Добровеличківській податковійНещодавно в Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області відбулося чергове засідання «круглого столу» за участю представників місцевих органів державної влади, малого, середнього бізнесу та фахівців податкової інспекції на тему: «Електронні сервіси Міндоходів. Робота Центру обслуговування платників».

Заступник начальника, начальник відділення Едуард Коротєєв зазначив, що працівники Міндоходів України постійно працюють над удосконаленням системи адміністрування податкового та митного законодавства, оскільки основним із завдань Міністерства є досягнення партнерства з платниками податків, підвищення їх податкової культури та забезпечення добровільної сплати податків, зборів, платежів.

Е.Коротєєв розповів про роботу Центру обслуговування платників, а це – надання консультацій, довідок, свідоцтв, приймання звітів та ін. Так, за десять місяців цього року працівниками Центру надано понад  13 тисяч таких послуг.

Під час зустрічі обговорено порядок обліку платників єдиного внеску, нарахування, сплати та подання звітності з цього платежу. Розглянуто питання легалізації заробітної плати та її виплати не нижче мінімальної.

Також учасників зустрічі ознайомлено з роботою Моніторингового центру, новим сервісом «Електронний кабінет платника податків» та діючими електронними сервісами Міндоходів України. Презентовано брошуру «Права та обов’язки платника податків та контролюючих органів».

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ