Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Для переходу на сплату єдиного податку подайте відповідну заяву

Для переходу на сплату єдиного податку подайте відповідну заяву

Добровеличківське відділення Новоукраїнської ОДПІ нагадує платникам податків, що суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування. Для цього йому необхідно подати заяву до територіального органу Міндоходів не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Це відбувається за умови, якщо протягом календарного року, який передує періоду переходу на спрощену систему оподаткування, платником дотримано вимоги щодо обсягу доходу протягом календарного року та середньооблікової кількості працівників (пп. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України).

Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності регулюється розділом XIV Податкового кодексу України.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ