Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Заява про відмову від сплати єдиного податку подається не пізніше ніж за 10 днів до початку нового кварталу

У разі прийняття рішення про припинення підприємницької діяльності фізична особа – платник єдиного податку подає заяву про відмову від застосування спрощеної системи оподаткування. Заява подається не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року).

До заяви включаються, зокрема, відомості про дату припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності.

Єдиний податок не сплачується з періоду, наступного за періодом, у якому подано відповідну заяву.

Тобто, єдиний податок не сплачується підприємцями:

- І та ІІ груп – з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому подану таку заяву;

- ІІІ та IV груп – з першого числа місяця, наступного за звітним кварталом, в якому подано таку заяву.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ