Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Спеціалісти Акредитованого центру сертифікації ключів надали послуги отримання електронного цифрового підпису в Добровеличківці

Спеціалісти Акредитованого центру сертифікації ключів надали послуги отримання електронного цифрового підпису в ДобровеличківціВраховуючи побажання платників податків та з метою оперативного обслуговування платників Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби (АЦСК ІДД ДПС) у Кіровоградській області проводить виїзди до інспекцій області для отримання платниками послуги електронного цифрового підпису. У листопаді спеціалісти центру відвідали Добровеличківське відділення Новоукраїнської ОДПІ та видали платникам податків 80 ключів ЕЦП.  Спеціалісти центру сертифікації провели реєстрацію заявників, надали у користування надійні засоби ЕЦП, надали допомогу при генерації відкритих та особистих ключів, і обслуговування посилених сертифікатів ключів з наданням послуги фіксування часу, консультативні послуги за зверненнями платників податків.

Посилені сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДПС (http://cskidd.gov.ua). Програмне забезпечення для роботи з електронним цифровим підписом, у тому числі для подання звітності до органів ДПС в електронному вигляді, платники можуть завантажити із веб-сайту АЦСК ІДД ДПС.

Нагадуємо, що для отримання послуги електронного цифрового підпису суб’єкт господарювання повинен звернутись до підрозділу реєстрації користувачів та надати пакет документів, передбачених Регламентом акредитованого центру сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту.

Зразки документів та інша необхідна інформація розміщені на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД Міністерства доходів і зборів України  (http://www.acskidd.gov.ua), а також на інформаційних стендах Центру обслуговування платників податків за адресою: смт.Добровеличківка, вул..Шевченка, 134.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ