Навігація


Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківські міндоходівці та представники бізнесу за «круглим столом»

Добровеличківські міндоходівці та представники бізнесу за «круглим столом»

 «Сьогодні міндоходівці району працюють над удосконаленням адміністрування єдиного внеску за рахунок розширення можливостей електронного звітування. Платники мають можливість отримати необхідне програмне забезпечення та безкоштовні цифрові підписи під час виїзного прийому спеціалістами акредитованого центру сертифікації електронних ключів при  ГУ Міндоходів у Кіровоградській області», - розпочав засідання  заступник начальника інспекції Едуард Коротєєв.

Предметом розмови за «круглим столом» стало питання удосконалення адміністрування податків, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, адміністрування єдиного соціального внеску.

Також учасників зустрічі ознайомлено з електронними сервісами Міндоходів, зокрема «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Адреси масової реєстрації платників податків», «Реєстр платників ПДВ», «Електронний кабінет платника податків», «Пульс» створеного для вирушення питань системних заходів протидії корупції в органах Міндоходів, а також повідомлено номер телефону, за яким можна повідомити керівництво про неправомірні дії або бездіяльність співробітників відомства.

Учасникам заходу також презентовано брошуру «Права і обов’язки платників податків  та контролюючих органів», яка видана Міністерством. Завершилася зустріч відповідями на запитання  платників податків.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ

 

Друк

Опитування
Корисні ресурси

  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада


  Добровеличківська райдержадміністрація


  Добровеличківська райрада


  Хід виконання програми


  Укрінформ