Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До місцевих бюджетів від платників податків Добровеличківщини надійшло майже 50 млн. грн. ПДФО

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження податку на доходи фізичних осіб збільшились на 2,2 млн.грн., або на 4,6%. Питома вага надходжень цього  податоку становть 70% від загального збору платежів.

Загалом, надходження до місцевих бюджетів також зростають. За 11 місяців п.р. вони становлять 66,8 млн. грн. і в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 5,0 млн.грн.

Збільшення надходжень до місцевої казни є додатковим джерелом для фінансування бюджетної сфери та соціальних програм у нашому районі, адже це забезпечує основу формування фінансових ресурсів Добровеличківщини.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ