Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В Добровеличківському районі 80 громадян легалізували трудові відносини з працедавцями

Завдяки активній позиції Міндоходів у питаннях легалізації робочих місць протягом цього року у приватному секторі економіки Добровеличківського району  легалізовано працю 80 найманих працівників.

Фахівці Міндоходів спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування мають напрацьований досвід та алгоритм роботи з працедавцями, які порушують визначені законом умови оплати праці. Лише за десять місяців цього року завдяки співпраці з роботодавцями додатково виплачено більше 45,1 тисяч гривень заробітної плати.

Проведеними перевірками виявлено 10 випадків виплати заробітної плати з порушенням законодавства та до бюджету сплачено більше 39 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Всього, за підсумками одинадцяти місяців 2013 року до місцевих бюджетів Добровеличківського району  сплачено близько 50 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, що є вагомим внеском до місцевої казни.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ