Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Добровеличківські міндоходівці зменшили кількість позапланових перевірок

Добровеличківські міндоходівці зменшили кількість позапланових перевірок

За результатми опрацювання ризиків щодо несплати податків та зборів платників податків Добровеличківського району протягом 2012 років та за 11 місяців 2013 року жодне підприємство не включено до плану-графіка проведення документальних планових перевірок. Проте в ході проведення господарської діяльності платники допускають помилки, що слугують підставами для проведення позапланових документальних перевірок,  ними  охоплено переважно підприємства виробничої галузі. Позатавною тенденцією є зменшення  майже  на третину  кількості позапланових перевірок: за 11 місяців 2013 року проведено 18 перевірок, що на 8 менше, ніж в аналогічному періоді минулого року.  Узгоджена донарахована сума податків та зборів становить 148,4 тис.грн., донараховані суми платниками сплачено до бюджетів.

Зростання ефективності перевірок при зменшенні їх кількості свідчить про належне використання ризикоорієнтованої системи відбору платників до перевірок. До плану-графіка відбираються суб’єкти господарювання, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, недотримання вимог іншого законодавства, здійснення контролю за дотриманням якого покладено на органи Міністерства доходів і зборів.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ