Навігація


Архів новин

Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Державна казна отримала майже 1,3 млн. грн. від Добровеличківських платників податку на прибуток

Державна казна отримала майже 1,3 млн. грн. від Добровеличківських платників податку на прибуток

«Загалом, за рахунок сплати податку на прибуток забезпечується майже 20 відсотків податкових надходжень до Державного бюджету», - повідомив   заступник начальника – начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Едуард Коротєєв.

Для платників податку на прибуток у 2013 році набрали чинності позитивні законодавчі новації. Так, ставка податку знизилася з 21 до 19 відсотків. Підприємства, у яких доходи за попередній рік не перевищують 10 млн. грн., і неприбуткові організації тепер сплачують податок на прибуток один раз на рік, а для підприємств, дохід яких за минулий рік перевищив 10 млн. грн., введена авансова сплата податку на прибуток у розмірі 1/12 суми податку за попередній рік.

Всього, податок на прибуток сплачують 73 суб’єктів господарської діяльності, в тому числі  4 суб’єкти господарювання, які у 2013 році сплачують авансові внески з податку на прибуток підприємств. Щомісячні надходження складають 1114 тис.грн. 

Друк

Опитування
Корисні ресурси

  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада


  Добровеличківська райдержадміністрація


  Добровеличківська райрада


  Хід виконання програми


  Укрінформ