Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Державна казна отримала майже 1,3 млн. грн. від Добровеличківських платників податку на прибуток

«Загалом, за рахунок сплати податку на прибуток забезпечується майже 20 відсотків податкових надходжень до Державного бюджету», - повідомив   заступник начальника – начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Едуард Коротєєв.

Для платників податку на прибуток у 2013 році набрали чинності позитивні законодавчі новації. Так, ставка податку знизилася з 21 до 19 відсотків. Підприємства, у яких доходи за попередній рік не перевищують 10 млн. грн., і неприбуткові організації тепер сплачують податок на прибуток один раз на рік, а для підприємств, дохід яких за минулий рік перевищив 10 млн. грн., введена авансова сплата податку на прибуток у розмірі 1/12 суми податку за попередній рік.

Всього, податок на прибуток сплачують 73 суб’єктів господарської діяльності, в тому числі  4 суб’єкти господарювання, які у 2013 році сплачують авансові внески з податку на прибуток підприємств. Щомісячні надходження складають 1114 тис.грн.