Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Про зміни до Податкового кодексу з 2014 року на семінарі в Добровеличківці

Про зміни до Податкового кодексу з 2014 року на семінарі в Добровеличківці

Їх роз’яснив під час тематичного семінару платникам податків заступник начальника – начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Едуард Коротєєв спільно з фахівцями Міндоходів, а саме платникам розповіли про зміни, які очікуються у 2014 році для платників ПДВ. Зокрема, це зняття будь-яких обмежень при добровільній реєстрації платника ПДВ, відміна свідоцтва платника цього податку, продовження терміну подання заяви-скарги на контрагентів про відмову у наданні ними податкової накладної, тощо.

Він також повідомива про зміни щодо реєстрації платників податків. З наступного року суб’єкти господарювання разом з заповненою реєстраційною карткою можуть подати заяву про обрання спрощеної системи оподаткування або добровільну реєстрацію платником ПДВ. До того ж така реєстрація здійснюватиметься в електронному вигляді.

Посадовець також наголосив, що у 2014 році базовим податковим періодом для платників податків стане рік. Податкові різниці за підсумками 2013 року  розраховувати не доведеться.

Учасники семінару обговорили новий порядок реєстрації РРО та нові правила оцінки нерухомого і рухомого майна.

Окремим питанням вони розглянули подання податкової звітності в електронному вигляді та запровадження нових сервісів для платників податків.