Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Про актуальне – за „круглим столом”

Про актуальне – за „круглим столом”

В Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській  області відбулася чергова зустріч з представниками малого та середнього бізнесу на актуальну тему: „Адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, сервіси Міністерства доходів і зборів України”.

Заступник начальника – начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Едуард Коротєєв нагадав, що з 1 жовтня 2013 року Міндоходів приймає та обробляє звіти про суми нарахованого єдиного соціального внеску.

При поданні звітності в електронному вигляді необхідно використовувати цифровий підпис. З 1 листопада строк їх дії подовжений з одного до двох років.

„Щоб оцінити всі переваги електронного документообігу, платнику податків необхідно звернутись до територіального органу Міндоходів та отримати безкоштовний цифровий ключ і програмне забезпечення”, - відзначив Едуард Михайлович.

Також звернув особливу увагу, що звіт, надісланий поштою, не вважається поданим, розповів про строки сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

У ході зустрічі учасники розглянули актуальні питання щодо сплати єдиного соціального внеску фізичними особами-підприємцями, які застосовують загальну систему оподаткування, самозайнятими особами та фізичними особами, які обрали спрощену систему оподаткування.