Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Едуард Коротєєв: Підручник «Основи податкових знань» вкаже шлях успіху в майбутній діловій кар’єрі

Нещодавно заступник начальника – начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Едуард Коротєєв начальник презентував учням 9-х класів Добровеличківської ЗШ № 1 №6 підручник «Основи податкових знань», за яким  вивчатиметься все про податки з часів Київської Русі до сьогодення, та про Державний бюджет.

«Серед вас є майбутні бізнесмени, управлінці, можливо своє майбутнє ви пов’язуєте із роботою Міндоходів, відтак, цей підручник має практичну користь для всіх. Посібник яскравий, сучасний, поділений на чотири тематичних розділи. Тут є цікавий екскурс в історію оподаткування України з часів Київської Русі до сьогодення, розкривається тема формування та структури Державного бюджету країни та витрачання коштів з державної казни. Окрім того, ви отримаєте знання з бюджетно-податкової політики держави і зможете орієнтуватись у своїх правах та обов’язках, як платників податків. Отже, зміст підручника – реальна дорога до вашого успіху у майбутній діловій кар’єрі», - розповів 9-класникам Е. Коротєєв.

Цього навчального року предмет «Основи податкових знань» автори пропонують, як факультативний. Він вивчатиметься за вибором. Але особливо допитливим учням у регіональному Міндоходів пропонують «бонуси». Практичні заняття із екскурсіями по Центрам платників податків, податкові вікторини та брейн-ринги.