Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Зміни в оподаткуванні з 1 січня 2014 року: Єдиний податок

Зміни в оподаткуванні з 1 січня 2014 року: Єдиний податок

Розмір мінімальної заробітної плати станом на  01 січня  2013 року становить  1218 грн

п.293.1 ст.293 Податкового кодексу України передбачено, що ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, та у відсотках до доходу (відсоткові ставки)

Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати для I та  II груп платників єдиного податку на підставі рішень органів місцевого самоврядування.

З 01.01.2014 року ставка єдиного податку для платників єдиного податку становитиме:

I група   - у межах від 1 до 10 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати- тобто від     12,18 грн до  121,8 грн (1218*10%=121,8 грн)

II група  у межах від 2 до 20 відсотків від розміру мінімальної заробітної плати- тобто від     24,3618 грн до 243,6 грн (1218*20%=243,6 грн)

Увага! Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20-го числа (включно) поточного місяця.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ