Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Зміни в оподаткуванні з 1 січня 2014 року: Cплата єдиного соціального внеску - 2014

Нарахування та утримання із зарплат працівників потрібно сплатити в день отримання авансу або зарплати. Якщо вони все ще не виплачені, то внесок сплачується не пізніше 20 числа наступного місяця. Перевірте, щоб 20 число не співпало з вихідним або світковим днем. Також, згідно трудового законодавства, якщо термін  виплати авансу чи зарплати випадає на вихідний чи святковий день, то зарплату треба виплатити в попередній робочий день.

Підприємці на загальній системі тепер сплачують єдиний внесок за попередній рік до 10 лютого 2014 року,  a протягом 2014 року сплачують авансові внески в розмірі 20% річної сумми ЄСВ: дo 15 березня, дo 15 травня, дo 15 серпня, дo 15 листопада 2014.

Підприємці на єдиному податку спачують внесок за кожний квартал до 20 числа наступного місяця, тобто до 20 січня за 4 квартал 2013 р та поквартально за 2014 рік : до 18 квітня, 18 липня, 20 жовтня та 20 січня 2015 р відповідно.

Особи, що забезпечують себе самостiйно працею, сплачують внесок до 01 трявня 2014 року за 2014 рік.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ