Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Зміни в оподаткуванні з 1 січня 2014 року: Новий реєстр виданих та отриманих податкових накладних

З 1 січня 2014 року набере чинності наказ Міндоходів України від 22.11.2013 р. №708, яким затверджено форму реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядок його ведення. В самій формі реєстру змінено лише посилання на нормативний акт, яким його затверджено. Інших суттєвих змін не відбулося і в Порядку його заповнення.

Нагадуємо, що ведення реєстру за затвердженою формою платники ПДВ здійснюють починаючи з 01.01.2014 р. При цьому реєстр виданих та отриманих податкових накладних за грудень 2013 року, копію якого в електронному вигляді слід подати до органів Міндоходів не пізніше 20 січня 2014 р., слід вести за старою формою, затвердженою наказом Мінфіну України від 17.12.2012 р. №1340.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ