Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Запрацював новий сервіс Міндоходів - Електронний кабінет платника податків

Запрацював новий сервіс Міндоходів - Електронний кабінет платника податків

На веб-порталі Міністерства доходів і зборів розпочав свою роботу новий онлайновий сервіс – Електронний кабінет платника податків, за допомогою якого можна формувати податкову звітність.

Будь який платник податків, який має посилені сертифікати відкритих ключів та укладений договір про визнання електронних документів з контролюючим органом, має змогу облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце в Електронному кабінеті платника податків.  У своєму Електронному кабінеті платник зможе підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подаватиметься одним пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про прийняття декларації.

Крім того, зі свого робочого місця платники зможуть переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, користуватись “Календарем платника”, який нагадуватиме про граничні терміни подання документів та сплати податків.

Новий сервіс зорієнтований на зручність та допомогу платнику у формуванні його податкових звітів та своєчасній сплаті коштів до бюджету.

Увійти до Електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням “Електронний кабінет платника податків” на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа його можна отримати безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, яких на сьогодні в Україні нараховуєтсья 104.

В Кіровоградській області  функціонує 2 територіальних відділень АЦСК ІДД Міндоходів, де можна безкоштовно отримати електронні ключі для подання звітності, а саме за адресами:

м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, буд. 55, каб. 811, тел.: (0522) 36-69-52

м. Олександрія, вул. Пролетарська, буд. 17, каб. 307, тел.: (05235)-714-88

З детальною інструкцією щодо роботи Електронного кабінету можна ознайомитися на  головній сторінці Міндоходів, на якій покроково розписані етапи роботи з системою.

Крім того, отримати консультацію щодо функціонування сервісу можна за тел. (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

У разі виникнення збоїв у роботі сервісу користувачі можуть повідомити про це за електронною адресою kpp_support@minrd.gov.ua.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ