Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » До місцевих бюджетів Добровеличківського району надійшло майже 3,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

У січні 2014 року платники податків Добровеличківського  району  сплатили до місцевих бюджетів 3,48 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 76,9 тис. грн. більше в порівнянні з січнем 2013 року.

У загальній сумі надходжень податків та зборів до місцевих бюджетів, що контролюються Добровеличківським відділенням Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, частка сплаченого податку на доходи фізичних осіб у січні 2014 року становить 73,4%, а від загальної суми надходжень Зведеного бюджету – 66,7%.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ