Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Майже 9,2 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло за січень 2014 року

Майже 9,2 млн. грн. єдиного соціального внеску надійшло за січень 2014 року

За січень 2014 року до Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області надійшло 643 звіти з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, з них 94,4% - в електронному вигляді. Надходження протягом січня 2014 року від сплати єдиного соціального внеску становляит 9,2 млн. гривень.

Нагадаємо, звітність щодо єдиного соціального внеску суб’єкти господарювання можуть подавати засобами електронного зв’язку із застосуванням електронного підпису, на паперових носіях разом із електронною формою та, якщо у страхувальника менше п’яти осіб, то він може подати звіт у паперовому вигляді.

Для електронного звітування платнику потрібно тільки завантажити відповідну програму і отримати електронний ключ, який Міндоходів надає безкоштовно. Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

Рахунки, відкриті Міндоходів в органах Держказначейства, розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ