Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Запрошуємо школярів Добровеличківщини до участі у конкурсі дитячої творчості

Запрошуємо школярів Добровеличківщини до участі у конкурсі дитячої творчості

Добровеличківське відділення Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області запрошує школярів міст та районів Добровеличківщини, які вміють малювати, готувати відео або комп’ютерні анімації, писати оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, вірші, взяти участь у конкурсі „Очима дитини про бюджет країни”.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики:

художні твори;

комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація);

літературні твори.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх учбових закладів двох вікових категорій:

І категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;

ІІ категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років.

Участь у конкурсі надає змогу школярам в творчій формі висловити своє бачення і розуміння ролі, значення і місця податків у житті держави і суспільства, в майбутньому України.

Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року у Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області. Лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати звернувшись до Добровеличківському відділенні Новоукраїнської ОДПІ за телефоном 5-12-98, за адресою , смт.Добровеличківка,134, кабінет № 10 або на субсайті Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ