Навігація


Вхід

Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Органи Міндоходів у Кіровоградській області працюють у штатному режимі

Органи Міндоходів у Кіровоградській області працюють у штатному режимі

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області, податкові інспекції у районах та містах області, Центри обслуговування платників та Кіровоградська митниця Міндоходів  сьогодні працюють в звичному режимі, надають громадянам і бізнесу увесь спектр податкових і митних послуг.

«Ми робимо все для того, щоб органи доходів і зборів області  виконували свої обов’язки з метою збереження економічної цілісності та фінансової стабільності держави», - підкреслив начальник Головного управління Міндоходів в області Олександр Лебедєв.

На поточний момент платежі до державного та місцевих  бюджетів надходять ритмічно.

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області висловлює вдячність усім громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори. Адже це принципово важливо с точки зору забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ

Друк

Опитування
Корисні ресурси

  Офіційне інтернет-представництво Президента України


  Верховна Рада України


  Законодавство України


  Кабінет Міністрів України


  Кіровоградська ОДА


  Кіровоградська обласна рада


  Добровеличківська райдержадміністрація


  Добровеличківська райрада


  Хід виконання програми


  Укрінформ