Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Міндоходів запрошує долучитися до обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян

ГУ Міндоходів у Кіровоградській області запрошує громадськість долучитися до обговорення  концепції реформи декларування доходів громадян. Підкреслюємо, ми пропонуємо не готовий законопроект, а  концептуальні основи та елементи майбутньої системи декларування доходів.

Ми закликаємо усіх – незалежних експертів, громадські організації, бізнес-асоціації, громадян з активною позицією – до фахового і конструктивного діалогу. Зі свого боку запевняємо, що жодне рішення не буде прийняте, жоден законопроект не буде сформований без врахування вашої думки.

Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян відбувається на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Долучайтесь!

Також свої пропозиції Ви можете надіслати на електронну скриньку gromada@minrd.gov.ua.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ