Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Податкова видає електронні ключі для звітності

Податкова видає електронні ключі для звітності

З початку поточного року в області послугами Акредитованого центру сертифікації ключів у Кіровоградській області скористалося 7893 платника податків, з них 1905 юридичних осіб та 5988 фізичних осіб.

Посилені сертифікати електронних ключів оформляються цілком безкоштовно і дають можливість подавати до органів Міндоходів, органів державної статистики України та Пенсійного фонду України звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця, офісу чи дому.

Стати власником безкоштовних посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису можна, звернувшись у відділ реєстрації користувачів при Кіровоградській ОДПІ за адресою: м. Кіровоград, вул. Глінки, 2 каб. 15. Також отримати додаткову інформацію можна за номером телефону: 36-69-52.

Більш докладно з порядком отримання сертифікату посиленого електронного ключа можна ознайомитись на веб-сайті Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів України acskidd.gov.ua.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ