Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » В останні дні подання річної звітності Центри обслуговування платників області відвідали майже 22 тисячі осіб

Такі дані вдалося отримати завдяки встановленим у кожному з обласних сервісних центрів Міндоходів лічильникам відвідування, дані з яких оперативно обробляються кожного дня. Тільки у період з 1 по 10 лютого Центри обслуговування відвідало майже три тисячі громадян щоденно. Надано понад дві тисячі адміністративних послуг.

В останні дні подання річної звітності навантаження на центри обслуговування платників у Кіровоградській області було досить значним, проте необхідний розподіл працівників та спеціальний подовжений режим роботи „до останнього відвідувача” надав можливість платникам відзвітувати вчасно”, - зауважив начальник Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв.

Загалом з початку 2014 року послугами Міндоходів скористались близько 103 тисяч осіб, які відвідали Центри обслуговування платників області.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ