Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Місцеві бюджети області отримали понад 248 мільйонів гривень

Місцеві бюджети області отримали понад 248 мільйонів гривень

Протягом перших двох місяців цього року до місцевих бюджетів області надійшло 248,6 млн. грн., що майже на 3,8 млн. грн. більше, ніж за цей же період минулого року.

Суттєво збільшили сплату податків до місцевих бюджетів суб’єкти господарювання, що обрали спрощену систему оподаткування, ті, які здійснюють спеціальне використання природних ресурсів та податкові агенти з податку на доходи фізичних осіб.

„Нормальне функціонування місцевих громад регіону сьогодні залежить від якості аналітичної роботи та взаємодії між органами доходів і зборів та місцевою владою. Тому ми плануємо продовжити практику створення і функціонування спільних робочих груп, проведення засідань, нарад та семінарів,” – зазначив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха.

Прес-служба ГУ Міндоходів

у Кіровоградській області