Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Про податок на нерухоме майно у зв’язку із змінами, внесеними «антикризовим законом»

З 1 квітня 2014 року базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є загальна площа, а не житлова (зміни до Податкового кодексу внесені Законом України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» від 31.03.2014 №1166-VIІ).

З метою забезпечення виконання вимог Закону платникам податку -

фізичним особам, які у 2014 році сплачують податок за 2013 рік, необхідно врахувати, що базою нарахування податку буде житлова площа об’єктів житлової нерухомості. Нарахування податку на нерухоме майно за 2014 рік фізичним особам відбудеться у 2015 році до 01 липня, і податок буде розрахований за період з 01.01.2014 по 31.03.2014 із житлової площі, а з 01.04.2014 по 31.12.2014 – із загальної площі.

Нарахування податку фізичним особам проводять територіальні органи Міндоходів і направляють податкові повідомлення-рішення про нараховані суми податку за звітний рік до 01 липня наступного року.

З цього питання Міндоходів видано Узагальнюючу податкову консультацію, затверджену наказом від 25.04.2014 №263.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ