Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Із підроблених мейлів ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

Із підроблених мейлів ДФС розсилається шкідливе програмне забезпечення

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. Із підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.

Поштові скриньки kabminonline@minrd.gov.ua, nalogs_ki@minrd.gov.ua, nalogs@minrd.gov.ua, та nalogs_ua@minrd.gov.ua не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі інтернет, тобто не належать відомству.

Листи містять пропозицію ознайомитись із документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки — шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.

Отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.

Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Будьте уважними й не відкривайте подібних листів.