Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Резерви надходжень до бюджету по підсумкам операції "Урожай"

Резерви надходжень до бюджету по підсумкам операції "Урожай"

Операція "Урожай" націлена на те, аби працівники сільського господарства не приховували від держави своїх доходів, а працедавці не використовували нелегально найману працю селян. За словами заступника начальника Новоукраїнської  ОДПІ , у рамках операції "Урожай – 2014" відпрацьовано   195  СГД – сільгоспвиробників, в т.ч. юридичних осіб – 157 та ФОП – 38 , які станом на 1 жовтня 2014 перебувають на обліку в Новоукраїнській ОДПІ  ГУ ДФС у Кіровоградській області. У результаті проведення бесід з керівниками сільгосппідприємств щодо легалізації найманої праці   61  найманим працівникам підвищено рівень заробітної плати, легалізовано дохід за рахунок підвищення заробітної плати у сумі  66,2   тис. грн., додатково до бюджету надійшло податку на доході фізичних осіб та єдиного соціального внеску – 35,3тис. грн.. Внаслідок відпрацювання аграріїв добровільно оформлено   36 найманих працівників, таким чином легалізовано дохід в сумі 751,1              тис. грн., додаткові надходження по ПДФО та ЄСВ склали:   381,9  тис. грн.

-          Перед нами стоїть важливе завдання – не просто викрити несумлінних громадян та стягнути з них приховані суми, а й роз’яснити, донести до свідомості, що сплачувати податки – це передусім громадянський обов’язок, а офіційне оформлення на роботі гарантує соціальний захист працівника сьогодні і гідну пенсію в майбутньому, - зазначає заступник начальника Новоукраїнської           ОДПІ  Ольга Сіпаренко.