Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Поставки товарів на територію ВЕЗ «Крим» оподатковуються за нульовою ставкою

Поставки товарів на територію ВЕЗ «Крим» оподатковуються за нульовою ставкою

Відповідно до абзацу другого підпункту 5 пункту 12.4 Закону України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 12.08.2014 № 1636-VІІ, який набрав чинності 27.09.2014 року, поставка товарів, що мають митний статус українських товарів, з іншої території України на територію ВЕЗ «Крим» прирівнюється до митного режиму експорту, у тому числі для цілей тарифного та нетарифного регулювання.

Відповідно до пункту 195.1 Податкового кодексу України, операції з експорту товарів (супутніх послуг) оподатковуються за нульовою ставкою, якщо їх експорт підтверджений митною декларацією, оформленою відповідно до вимог митного законодавства.