Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Співає "Надвечір'я"

Співає "Надвечір'я"

25 грудня 2014 року в Добровеличківському районному Будинку культури відбувся звітний концерт ветеранського хорового колективу «Надвечір’я» Добровеличківської селищної ради.

Колектив вразив глядачів різноманіттям та змістовністю репертуару: тут був і гумор, і проза, і вокальні дуети, тріо і т.і. Концерт продовжувався понад годину, і кожен номер викликав у глядацької зали дружні аплодисменти.

Учасників хору  привітали голова Добровеличківської селищної ради Тущенко А.Л., заступник голови районної ради Хрущ С.І., голова районної організації ветеранів України Кондратьєв В.Г.

Музичний керівник хорового колективу «Надвечір’я» Торбовський М.П. отримав грамоту Добровеличківської селищної ради, а учасники хору – подяки за значний внесок у розвиток культури Добровеличківської територіальної громади.

Учасники хору «Надвечір’я» запрошують усіх небайдужих до української пісні приєднуватися до їхнього колективу.

Співає "Надвечір'я" Співає "Надвечір'я" Співає "Надвечір'я" Співає "Надвечір'я"