Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » «День села» у Варваро-Олександрівці

«День села» у Варваро-Олександрівці

Нелегко живеться сьогодні простим українцям: події на Сході країни, економічна криза, труднощі розбудови держави – все це накладає на людей певний душевний тягар.

Варваро-Олександрівці вирішили не відступати від традицій свого села, внести промінчик радості в повсякдення – відсвяткувати «День села».

Чимало жителів Варваро-Олександрівки зібралося суботнього вечора в сільському Будинку культури, щоб отримати насолоду від виступів місцевих «артистів». Всі виступи «Гоптяночки» та юних учасників концерту були приурочені дню Варвари – покровительниці їхнього села, та в цілому – нашій Добровеличківщині і Україні. Сценарій, складений завідуючою сільським Будинком культури Андрієнко Г.М., переплітався піснями, віршами, театральним мистецтвом.

Привітати жителів села приїздили представники Добровеличківської селищної ради на чолі з селищним головою А.Тущенком та голова СФГ «Центр» Селецька Н.Ф.

Учасники свята задоволені і радісні розходились по домівках.