Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Держфінінспекція в Кіровоградській області впродовж cічня 2015 року забезпечила відшкодування втрат на суму понад 1,5 млн грн

Держфінінспекція в Кіровоградській області упродовж січня 2015 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,53 млн грн. З них відшкодовано і поновлено втрат на суму 1,39 млн грн та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 0,14 млн грн.

Відповідно до переданих матеріалів ревізій правоохоронними органами розпочато 1 досудове розслідування.

За допущені фінансові порушення 7 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

За результатами контрольних заходів органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій прийнято 6 управлінських рішень.

Прес-служба Державної фінансової інспекції

в Кіровоградській області