Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Держфінінспекція запрошує до спілкування

Держфінінспекція запрошує до спілкування

Державна фінансова інспекція в Кіровоградській області (правонаступник КРУ) нагадує про дію Телефону довіри. Зворотній зв’язок з громадськістю забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9.00 до 18.00 (п’ятниця з 9.00 до 16.45) за номером  0(522) 24-44-85.

Отже, кожен громадянин може отримати роз'яснення щодо повноважень Державної фінансової інспекції України, її територіальних органів, повідомити про нецільове використання чи розкрадання бюджетних коштів та майна, зловживання при веденні бухгалтерського обліку й фінансової звітності в органах виконавчої влади, державних фондах, бюджетних установ і суб'єктів господарювання державного сектору економіки та на підприємствах, установах, організаціях, котрі отримують кошти з бюджетів усіх рівнів та державних фондів або використовують державне чи комунальне майно.

Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області