» » Обсяг реалізованої промислової продукції у січні–вересні 2016 року

Обсяг реалізованої промислової продукції у січні–вересні 2016 року

У січні–вересні 2016р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 15971,2 млн.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 12795,1 млн.грн (80,1%). У структурі реалізованої промислової продукції на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів  припадало 41,8%, постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря – 18,8%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – 11,9%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – 11,7%.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (60%), м’яса та м’ясних продуктів (11,3%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Новоукраїнського, Кіровоградського районів та м.Кропивницького; харчової промисловості – міст Світловодська, Кропивницького, Олександрії, Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – міст Кропивницького та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу      у січні–вересні 2016р. по області становив 16350 грн, найбільше – у м.Світло-водську (76362 грн), Голованівському районі (56050 грн) та м.Кропивницькому (29919 грн).

Головне управління статистики у Кіровоградській областіwww.kr.ukrstat.gov.ua