Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Заборгованість із виплати заробітної плати на 1 листопада 2016 року

Заборгованість із виплати заробітної плати на 1 листопада 2016 року

Загальна сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій області (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців) на 1 листопада 2016р. становила 35,9 млн.грн або 1,8% загальної суми боргу в Україні.

Обсяг невиплаченої заробітної плати на початок листопада 2016р. становив 4,8% фонду оплати праці, нарахованого за жовтень 2016р.

Сума боргу працівникам економічно активних підприємств на 1 листопада 2016р. становила 14,1 млн.грн або 39,3% загальної суми боргу по області.

На початок листопада 2016р. вчасно не отримали заробітну плату 2,1 тис. працівників, кожному з яких не виплачено в середньому по 6,6 тис.грн.

Головне управління статистики у Кіровоградській області