Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Заробітна плата у жовтні 2016 року

Заробітна плата у жовтні 2016 року

Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника області по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у жовтні 2016р. становила 4099 грн, що у 2,8 раза  вище рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн). Порівняно з вереснем п.р. розмір номінальної заробітної плати зменшився на 4%,  з жовтнем 2015р. – збільшився на 11%.

Рівень заробітної плати в області у жовтні 2016р. становив 76,6% середнього рівня в Україні (5350 грн).

Індекс реальної заробітної плати у жовтні 2016р. порівняно з вереснем 2016р. становив 92,8%, з жовтнем 2015р. – 99,8%.

Головне управління статистики у Кіровоградській області