Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Про основні показники роботи промисловості у січні–листопаді 2016 року

Про основні показники роботи промисловості у січні–листопаді 2016 року

У січні–листопаді 2016р. обсяг виробництва промислової продукції у Кіровоградській області порівняно з січнем–листопадом 2015р. збільшився
на 18,2%, у т.ч. у добувній промисловості та розробленні кар’єрів – на 14,5%, переробній промисловості – на 20,7%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 8,8%.

У переробній промисловості зростання рівня виробництва зафіксовано на підприємствах машинобудування (індекс становив 131,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (128,2%), виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (125,3%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (111,7%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (103,3%). Водночас скорочено темпи випуску продукції у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (індекс – 98,5%), хімічних речовин і хімічної продукції (82,8%).

Головне управління статистики у Кіровоградській області