Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу на території області через АЗС у листопаді 2016 року

У листопаді 2016р. на території області 214 автозаправних станцій здійснили продаж світлих нафтопродуктів та газу на суму 188,1 млн.грн.

Бензину моторного реалізовано 3,2 тис.т, пропану та бутану скраплених – 2,1 тис.т, газойлів (палива дизельного) – 1,8 тис.т, газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,3 тис.т.

В обсязі реалізованого бензину моторного найбільшим попитом користувався бензин моторний марки А–92, частка продажу якого у загальному обсязі склала 67,7%, найменшим – А–80.

Станом на 1 грудня 2016р. запаси бензину моторного на АЗС області становили 3 тис.т, газойлів (палива дизельного) – 1,6 тис.т, пропану та бутану скраплених – 0,3 тис.т.

Головне управління статистики у Кіровоградській області