Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Заробітна плата у листопаді 2016 року

Заробітна плата у листопаді 2016 року

Середня номінальна заробітна плата одного штатного працівника області по підприємствах, установах, організаціях (юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у листопаді 2016р. становила 4191 грн, що у 2,9 раза  вище рівня мінімальної заробітної плати (1450 грн). Порівняно з жовтнем п.р. розмір номінальної заробітної плати збільшився на 2,2%,                        з листопадом 2015р. –  на 17,8%.

Рівень заробітної плати в області у листопаді 2016р. становив 77,5% середнього рівня в Україні (5406 грн).

Індекс реальної заробітної плати у листопаді 2016р. порівняно з жовтнем 2016р. становив 100,3%, з листопадом 2015р. – 105,9%.

Головне управління статистики у Кіровоградській області