Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–листопаді 2016 року

У січні–листопаді 2016р. підприємствами Кіровоградської області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 20417,1 млн.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму 16085,9 млн.грн (78,8%). У структурі реалізованої промислової продукції на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів  припадало 40,4%, постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря – 20,1%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – 12%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – 11,5%.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (61%), м’яса та м’ясних продуктів (11,3%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Новомиргородського, Гайворонського, Новоукраїнського, Кіровоградського районів та м.Кропивницького; харчової промисловості – міст Світловодська, Кропивницького, Олександрії, Кіровоградського, Олександрійського, Голованівського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, – міст Кропивницького та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу
у січні–листопаді 2016р. по області становив 20901 грн, найбільше –
у м.Світловодську (97950 грн), Голованівському районі (69137 грн) та м.Кропивницькому (38533 грн).

Головне управління статистики у Кіровоградській області