Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.

Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.

Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно. 18-19 січня 2018 року з сніговоми заметами та поводками  допомагали боротися по вулицях та провулках селища, с. Мар'ївка Добровеличківська МПШМД, Філія Добровеличківський райатодор, по тротуарах працювала техніка КП "Нілот". За що всім щира вдячність за проведену роботу від  жителів громади, а також окрема вдячність СФГ "Центр" за прибирання снігу в с. Варваро-Олександрівка та окремих ділянках селища. Сподіваємось на подальшу співпрацю, зима тільки починається.

Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.Погіршення погодніх умов селищна рада зустріла вчасно.