Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » Продаж світлих нафтопродуктів та газу на території Кіровоградської області через АЗС у грудні 2017 року

У грудні 2017р. на території Кіровоградської області продаж світлих нафтопродуктів та газу здійснювали 193 автозаправні станції, у грудні 2016р. – 217.

Загальний обсяг продажу світлих нафтопродуктів та газу становив 177 млн.грн, у якому найбільша частка (50,9%) припадала на реалізацію бензину моторного.

Найбільшим попитом користувався бензин марки А–92, частка продажу якого у загальному обсязі реалізованого бензину моторного, становила 68,1%, найменшим – А–80 і А–98.

Головне управління статистики у Кіровоградській області