Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » Новини » На Кіровоградщині за тиждень стягнули понад 4 мільйони гривень аліментів із безвідповідальних батьків

Загальна сума заборгованості зі сплати аліментів на Кіровоградщині упродовж минулого тижня зменшилась на кілька мільйонів.

Про результати боротьби зі злісними боржниками повідомив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

За його словами, упродовж минулого тижня державні виконавці стягнули з безвідповідальних батьків 4,2 млнгрн на утримання власних дітей. Це вдалося зробити шляхом здійснення заходів примусового впливу на боржників. Зокрема йдеться про винесення постанов щодо позбавлення їх права полювати, перетинати кордон, користуватися автівками та зброєю; складання протоколів про притягнення до адмінвідповідальності та арешт майна.

Загалом із початку року державні виконавці стягнули 18,8 млнгрн заборгованості зі сплати аліментів на утримання 11 608 дітей.