» » Під час зустрічі з підприємцями Добровеличківщини презентовано сервіси Міндоходів

У жовтні цього року начальник Добровеличківського відділення Новоукраїнської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Едуард Коротєєв  провів зустріч з представниками бізнесу району. «Створення комфортних, простих і зрозумілих умов для ведення бізнесу є одним із основних завдань Міністерства доходів і зборів, - зазначав начальник відділення. - До послуг платників податків низка сервісів. Так, фахівці Добровеличківського   ЦОППу своєчасно та якісно нададуть консультації та адміністративні послуги. Важливим є на сьогодні змога платників звітувати до органів Міндоходів мережею Інтернет, а також застосовувати безкоштовні електронні ключі. До послуг платників податків також «Електронний кабінет платника податків» Міндоходів. Це по суті, своєрідне автоматизоване робоче місце платника, завдяки якому платник може не тільки реєструвати податкову звітність в режимі онлайн, але і сам перевіряти стан розрахунків з бюджетом. Перевагою «Електронного кабінету платника податків» є те, що звіти надходять до бази Міністерства доходів і зборів, про що платник одразу отримує квитанцію. Незадовго буде запроваджено «електронні перевірки», що дозволить за заявою платника проводити перевірку без виїзду на підприємство».

Під час зустрічей обговорювались також питання, пов’язані із адмініструванням податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток, ПДВ, земельного податку, утилізаційного збору, адміністрування єдиного соціального внеску, а також щодо дотримання вимог законодавства про працю.

Прес-служба Добровеличківського відділення

Новоукраїнської ОДПІ