Головна > Новини > Кіровоградськими міндоходівцями вилучено підакцизних товарів на суму понад 4 мільйони гривень

Кіровоградськими міндоходівцями вилучено підакцизних товарів на суму понад 4 мільйони гривень


18.03.2014, 07:31. Розмістив: Admin

За два місяці проведення спецоперації „Акциз – 2014” оперативники ГУ Міндоходів у Кіровоградській області вилучили  з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму 4 мільйони 229 тисяч гривень.

Так, наприкінці січня у ході проведення негласних слідчих дій, працівники Головного управління Міндоходів в області затримали вантажівку, яка перевозила тютюнові вироби. В ході проведення обшуку у багажному відсіку та в причепі даного транспортного засобу виявлено та вилучено 458 тисяч пачок цигарок контрабандного походження на суму понад чотири мільйони. Вирішується питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Загалом, з початку року з незаконного обігу  вилучено 79,5 далл лікеро-горілчаних  виробів, 20,7 далл спирту та 467 тисяч пачок тютюнових виробів.

„Широкомасштабна операція „Акциз-2014” була розпочата 24 січня поточного року для активізації боротьби з розповсюдженням фальсифікованої та недоброякісної продукції на території нашої країни. Оперативники Міндоходів Кіровоградщини активно долучилися до неї – для збереження життя і здоров’я жителів області”, – зазначив в.о. начальника ГУ Міндоходів в області Сергій Колотуха.

Прес-служба ГУ Міндоходів

у Кіровоградській області


Повернутися назад