Головна > Новини > Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами Добровеличківського району у січні–листопаді 2016 року

20.01.2017, 11:43. Розмістив: Admin

У січні–листопаді 2016р. підприємствами Добровеличківського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 14,5 млн.грн, що становило 0,1% загального обсягу реалізованої продукції по області (підприємствами Голованівського району – 2156 млн.грн (10,6%), Гайво-ронського – 226 млн.грн (1,1%) та Новоукраїнського – 204,9 млн.грн (1%)).

На переробну промисловість припадало 87,4% реалізованої продукції району. Найбільша питома вага припадала на реалізацію продукції підприємствами з виробництва хліба, хлібобулочних і борошняних виробів; продуктів борошномельно-круп’яної промисловості; перероблення та консервування фруктів і овочів.

На кожного мешканця району в середньому припало 426 грн реалізованої промислової продукції.

Головне управління статистики у Кіровоградській області

Повернутися назад