Офіційний сайт Добровеличківської селищної ради » До обговорення » Повідомлення про проведення громадських слухань

Повідомлення про проведення громадських слухань

Повідомлення про проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення містобудівної документації «Внесення змін (коригування) до генерального плану смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області»

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні» 17 листопада об 11.00 год. в приміщенні Добровеличківської селищної ради (кабінет селищного голови), що знаходиться за адресою : вул.. Шевченка, 132, смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області відбудеться громадське обговорення містобудівної документації «Внесення змін (коригування) до генерального плану смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області», яка розроблена на замовлення Добровеличківської селищної ради ПАТ «Проектно-вишукувальний інститут «Кіровоградагропроект»» на підставі рішення Добровеличківської селищної ради від 18.01.2015 року № 484.

Необхідність розроблення внесення змін (коригування) до генерального плану смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області викликана змінами у соціально-політичній та економічній сферах, що відбуваються в державі, удосконаленням нормативно-законодавчої бази.

Генпланом визначені першочергові завдання щодо:

- напрямків удосконалення управління територіальним розвитком селища на базі чинного законодавства;

- обґрунтування меж населеного пункту, земель селища тощо.

- визначення проблемних питань;

- розширення земель під забудову.

Детальне ознайомлення із документацією про внесення змін (коригування) до генерального плану смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, графічними матеріалами, у відповідному порядку, буде здійснюватись з 10 00 год. до 1200 год., в робочі дні, в приміщенні Добровеличківської селищної ради (кабінет спеціаліста-землевпорядника), що знаходиться за адресою : вул.. Шевченка, 132, смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, тел. 05253 5-21-97.

Пропозиції (зауваження) пропонується подавати письмово з 15 жовтня по 9 листопада 2015 року до Добровеличківської селищної ради, що знаходиться за адресою : вул.. Шевченка, 132, смт. Добровеличківка, Добровеличківського району, Кіровоградської області, тел. 05253 5-21-97.